“حریم خصوصی و امنیت”

 

شرکت توسعه آرمان نیک اندیشان معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس می باشد. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات این شرکت و نیز راهکارهای آن برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت، توضیح داده شده است.

 

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران وب سایت را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار توسعه آرمان نیک اندیشان نیست و هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری و افراد ثالثی که در استخدام این شرکت نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرم های سفارش و پشتیبانی در سایت، اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و… را در اختیار ما قرار می دهید.
 • توسعه آرمان نیک اندیشان به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت، اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی ها و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • این شرکت از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات، تهیه محتوای مناسب و مانند آن استفاده می کند.
 • توسعه آرمان نیک اندیشان اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز مورد زیر:
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را به هر دلیلی از این شرکت بخواهند این اطلاعات در اختیارشان قرار می گیرد.
 • توسعه آرمان نیک اندیشان ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت از آن استفاده کند.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت آن ها را وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد، ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • توسعه آرمان نیک اندیشان دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات و یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • توسعه آرمان نیک اندیشان جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و… را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. توسعه آرمان نیک اندیشان تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) توسعه آرمان نیک اندیشان مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

 

سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت توسعه آرمان نیک اندیشان نیستند و این شرکت در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی شرکت نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

 

تغییرات در این سیاست ها
توسعه آرمان نیک اندیشان حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

 

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم وب سایت شرکت توسعه آرمان نیک اندیشان در میان بگذارید.